Top Young 100

Program Top Young 100 to prestiżowy projekt wspierający rozwój młodych talentów. Został on zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów. Projekt łączy trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie.

W III edycji Programu Top Young 100 udział wzięły trzy Studentki Logistyki z Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu. Są to Adriana Chachura, Kinga Golus oraz Natalia Pontus, natomiast beneficjenci IV edycji reprezentujący Politechnikę Śląską oraz EKL „Feniks” to Adrian Opałka oraz Anna Wachlarz.

Uczestnicy zakwalifikowani do Projektu, mają okazję rozwiązywać realne wyzwania u Partnerów Biznesowych. Problemy stawiane przed Studentami
w Programie, często pomagają usprawnić procesy w przedsiębiorstwach, z którymi firmy zmagają się na co dzień. Całość inicjatywy obfituje w efektywny networking pokoleniowy i międzypokoleniowy.

Naszym reprezentantom składamy serdeczne gratulacje!